- Q&Q

Мъжки аналогов часовник Q&Q - VS50J009Y
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм (Miyota)
Аналогов циферблат: 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Корпус от полимерен материал
Каишка от полимерен материал
Диаметър на корпуса: 38.00 мм.
Дебелина на корпуса: 9.5 мм.
Тегло: 30 гр.
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Гаранция: 1 година
Мъжки аналогов часовник Q&Q - VS50J009Y
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм (Miyota)
Аналогов циферблат: 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло изработено от полимерен материал (плексиглас)
Корпус от полимерен материал
Каишка от полимерен материал
Диаметър на корпуса: 38.00 мм.
Дебелина на корпуса: 9.5 мм.
Тегло: 30 гр.
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Гаранция: 1 година
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Материал стъкло | Плексиглас |
| Материал стъкло | Плексиглас |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 40 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Акрилно |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 10 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки аналогов часовник Q&Q VS50J009Y
Бъдете точни с класическия аналогов часовник Q&Q. Изработен от здрав смолен корпус и удобна смолена каишка, този часовник предлага надежден кварцов механизъм и лесен за четене циферблат. Идеален за ежедневно носене.
Ключови Предимства
- Надежден кварцов механизъм — Точно отчитане на времето с батериен японски кварцов механизъм.
- Устойчива смолена конструкция — Лек и устойчив на удари корпус и каишка за дълготрайна употреба.
- Водоустойчив — Издържа на пръски и кратко потапяне, подходящ за ежедневни дейности.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Диаметър на корпуса | 40 mm |
| Дебелина на корпуса | 10 mm |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Акрилно |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
Какво има в кутията
- Мъжки аналогов часовник Q&Q VS50J009Y
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





